חפיסת קלפי "בסייעתא דשם- יה'"  |  סדנת חיבור לאינטואיציה דרך טארוט  |  כירולוגיה על קצה המזלג קורס אינטרנטי ב 10 מפגשים  |  
תאריך ושעה
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


התחברות לחברים

מונה:

שחזור גלגולים על קצה המזלג.
שחזור גלגולים הנו אחד מיני כלים רבים בהם אני משתמשת לריפוי, למעשה העלאת פרדיגמות מהתת המודע, כאלה שמנהלות אותנו ואנו לא יודעים דבר עליהן, אל המודע על מנת להחליפן בפרדיגמות חדשות וחיוביות.
אני מבצעת שחזור גלגולים בשיטה שהתקבלה בתקשור, ובה בדמיון מודרך אני מלווה את האדם הזקוק לשחזור גלגולים, בתהליך קבלת מידע על הפרדיגמה החרותה בתת המודע שלו. בתהליך הזה איני מעבירה את האדם את הטראומה או את החוויות שחווה בגלגול כזה או אחר שיצרו את החסימה, אלא, מפגישה אותו עם הדמות שלבש בגלגול ההוא לקבלת המסרים הנחוצים לריפוי. לאורך כל התהליך האדם עירני ומגיב להנחיות ועונה לשאלות שנשאלו על ידי במקרה הצורך, וכמובן זוכר את המתרחש ומסוגל לתאר אותו בפרטי פרטיו לאחר שיצא מן הדמיון המודרך. בסופו של תהליך מנוסחות מנטרות מתקנות לפרדיגמות הישנות ותהליך הריפוי יוצא לדרך.
יש נושאים בהם הריפוי הוא כמעט מיידי ויש נושאים כמו חסימות בזוגיות שהריפוי אורך זמן רב יותר...

דוגמא לריפוי כמעט מיידי:
הגיעה אליי בחורה שחולמת חלום מסויים מאז היותה ילדה קטנה ,ובו היא תופסת את בעלה בוגד בה. ברבות השנים היא אכן התחתנה, ואז הופיע החלום הלז ביתר שאת ובתדירות גבוהה...החלום גרם לה למצוקה מאוד קשה ,והיא הייתה מתעוררת בבעתה ומתקשה להירדם שוב.
בשחזור גלגולים שערכתי איתה הסתבר ,שהיא ובעלה נפגשו בגלגולים קודמים כבעל ואישה, ואכן הייתה בגידה. אלא שהסתבר ,למרבה ההפתעה ,שהיא הייתה גם מצידה. ניקינו את נושא החשש מלהיבגד ולבגוד. ומאז החלום לא חזר.כל התכנים באתר אינם מחייבים ואינם באים במקום יעוץ או טיפול.
כל הזכויות שמורות לאורנה נתיב לאור גולדהגן- רוט
אין לעשות כל שימוש שהוא בחומרים ללא רשות המחברת.

[Top]

 
לייבסיטי - בניית אתרים