חפיסת קלפי "בסייעתא דשם- יה'"  |  סדנת חיבור לאינטואיציה דרך טארוט  |  כירולוגיה על קצה המזלג קורס אינטרנטי ב 10 מפגשים  |  
תאריך ושעה
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


התחברות לחברים

מונה:

סימנים לאוהבים בכף היד/ על אהבה וזוגיות בכף היד - חלק ב'
 
בחלק א' עסקנו בקו הלב ומשמעות הביטוי שלו בעולם הרגש. בחלק זה נעסוק בסימנים נוספים בכף היד היכולים לחזק, למתן, להדגיש ולעיתים אפילו לפצות על קו לב פחות אידיאלי בנוכחותם או להחליש בהיעדרם את משמעות הביטוי של קווי הלב בהם דנו בחלק הראשון.
 
סימן לאהבה באגודל.
האגודל מייצג שלושה חלקים מרכזיים באישיות: את כוח הרצון (המפרק העליון), את ההיגיון, האינטלקט מייצג באגודל המפרק השני והמפרק האחרון זה המחבר את האגודל לכף היד, הוא מפרק האהבה או מפרק הרגש.
מפרק האהבה האידיאלי לאדם שהרגש חשוב לו הוא מפרק בולט וארוך יחסית (לבליטה של המפרק ולאורך יש רמות שונות היוצרות מגוון מאוד רחב של מדרגים ביכולת ביטוי הרגש). מפרק מעין זה מכיל מעיד בדרגות שונות על כך שלאדם זה יש צורך רגשי עמוק באהבה, צורך להביע ולבטא אהבה ולחלוק אותה עם בן הזוג. האהבה מהווה אידיאל במקרה הזה אך יותר במובן הנפשי ולאו דווקא במובן המיני. לאנשים אלה – יכולת לבטא רגשות בצורה טובה מאוד (בנוסף לביטוי המעשי והמיני של האהבה).
 
גבעת ונוס סימן לאהבה
מתחת לאגודל בפנים היד נמצאת בליטה – גבעה המכונה גבעת ונוס. הגבעה הזו מרמזת על היצריות והחושניות של האדם. ככל שהיא תפוחה יותר ואף לעיתים מעט אדמומית – ניתן לומר שהאדם יצרי, שהמיניות באדם מודגשת, שקיימת נטייה לרומנטיקה ויכולת להביע רגשות, סימפטיה, אהבה וסנטימנטליות בכלל כלפי הזולת. גבעת ונוס מעניקה תנופה רגשית לאדם ורצון לחיבור רגשי.
 
רומנטיקה בגבעת הירח
גבעת הירח הינה גבעה הנמצאת במרכז כף היד מתחת לבליטה של הזרת. כשהגבעה הזו מפותחת כלומר גבוהה למדיי היא מעידה על דמיון עשיר, יצירתיות מפותחת, רומנטיקה וחיי נפש עשירים כמו כן היא מצביעה על רגישות.
כאשר הגבעה מאוד גבוהה היא מעידה על אדם חסר מעצורים- בעל מעוף, דמיון פראי ויצריות מינית מפותחת. (יש קשר משמעותי בין יצירתיות ליצריות).
השילוב של גבעת ונוס גבוהה מאוד וגבעת ירח גבוהה מאוד, יוצר אישיות סוערת מבחינה רגשית ומינית גם יחד.
 כל התכנים באתר אינם מחייבים ואינם באים במקום יעוץ או טיפול.
כל הזכויות שמורות לאורנה נתיב לאור גולדהגן- רוט
אין לעשות כל שימוש שהוא בחומרים ללא רשות המחברת.

[Top]

 
לייבסיטי - בניית אתרים