חפיסת קלפי "בסייעתא דשם- יה'"  |  סדנת חיבור לאינטואיציה דרך טארוט  |  כירולוגיה על קצה המזלג קורס אינטרנטי ב 10 מפגשים  |  
תאריך ושעה
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


התחברות לחברים

מונה:

סימנים לאוהבים בכף היד/ על אהבה וזוגיות בכף היד- חלק א'
 
כף ידנו הינה מקור בלתי נידלה למידע אודות האישיות שלנו ומרכיביה השונים. במאמר זה אתייחס לסימנים הדנים ביכולת ביטוי הרגש שלנו, האהבה שבתוכנו , יכולת לבניית זוגיות וכד'.
 
למעשה כשאנו באים לעסוק באהבה ובזוגיות בהתייחס לסימנים בכף היד, יש לקחת בחשבון שבסופו של דבר ההתייחסות שלנו לעולם הרגש, היכולת ליצור זוגיות ולשמר אותה אצל האדם הנמצא מולנו (או אנחנו לצורך העניין), הן תוצר של אינטגרציה מלאה של כל הסימנים בכף היד ולאו דווקא רק הסימנים הבולטים והמובנים מאליהם.
כמו כן, עלינו ועל הקורא בכף היד לזכור דבר נוסף, שהאדם הוא תבנית סביבתו לא פחות מתבנית הגנים שלו ולעיתים יחסו לזוגיות, לרגשות ולאהבה, נובע ממה שראה וממה שחווה. במקרה מעין זה נראה שינויים ניכרים בסממנים הבולטים בין שתי כפות הידיים, או הפרעות כלשהן בסימנים הבולטים ביד ימין יחד עם הימצאות הסימנים הדרושים.
 
הבה נתחיל, נלך מן הקל אל הקל פחות והמורכב יותר.
ראשית כף היד נחלקת לשני חלקים, חלק ההיגיון והשכל וחלק הרגש.
הקו שקובע את הגבול בין שני העולמות הוא קו הראש. קו הראש הנו הקו האופקי השני מבסיס האצבעות הפונה לכיוון צידה השמאלי של כף היד (ביד ימין). המיקום של קו הראש ביחס לכף היד הוא שקובע את גודל עולם הרגש לעומת עולם ההיגיון.
ככל שקו הראש נמצא נמוך יותר במרחב כף היד- כך העולם הרגשי הוא העולם השליט ולהיפך ככל שקו הראש נמצא גבוה יותר כך השכל וההיגיון הם השליטים.
הקו המרכזי בנושא עולם הרגש הוא כמובן קו הלב.
קו הלב הוא הקו הבולט, האופקי לרוחב כף היד שמסתיים בצורה בולטת בגב היד (בדרך כלל עם סימני שיבולת בקצהו).
קו הלב מתחיל באזור האצבעות ואזור ההתחלה שלו הוא שיקבע את סוגו.
קו הלב כשמו כן הוא, מצביע על היחס הרגשי של האדם לבן הזוג, לילדיו, למשפחתו, לאנשים הקרובים אליו.
 
סוגים של קווי לב:
במאמר זה לא אתייחס לכל סוגי קו הלב אלא רק לאלו המעידים על יכולת רגשית שכן המדובר הוא בסימנים לאוהבים בכף היד. (התייחסות מלאה לכל סוגי קו הלב- במאמר נפרד העוסק בקו הלב).
קו הלב של אנשים האוהבים בנינוחות, ללא דרמות, אהבה רגועה, מתונה, יציבה, הוא קו הלב שיוצא מבין האצבע המורה והאמה. אנשים אלו הינם אנשים המאוזנים באהבתם, אינם תובענים, יודעים לשמור על האיזון הנכון ביו נתינה וקבלה.
קו הלב שפונה אל הבליטה (הגבעה) שמתחת לאצבע המורה – הא קו הלב של האנשים שהאהבה היא אידיאל עבורם ובמקרים מסוימים אף ניתן לכנותו קו לב "מתפרע", המעיד על אהבה "מתפרעת" לא מתונה כמו זו בשירים. (אני מניחה שאם נתייחס לגיבורי הספר "אנקת גבהים" של אמילי ברונטה, נמצא אצל היתקליף גיבורנו קו כזה הגורם לו להתמסר לאהבה ולרעיון האהבה כליל ובקנאות- זוהי כמובן דוגמא קיצונית של התבטאות הקו ויש להתייחס לסימנים נוספים בכף היד שממתנים לעיתים קרובות את פראות הביטוי של הקו). אנשים אלו יודעים לאהוב אהבה גדולה, ענקית, הם מסורים לחלוטין לאהבה ולמושא האהבה עד כדי "אהבה עיוורת" לעיתים.
קיומם של אחד משני הסוגים הנ"ל יכול להעיד (כל עוד איננו שוכחים כמובן שהאדם מושפע גם מסביבתו ומהתנאים בהם גדל) על אפשרות לאושר יחסי בחיי הזוגיות או הנישואין והמשפחה (מן הסתם רצוי שלשני בני הזוג יהיו קווים כאלה, אך לא תמיד נחוץ כוון שבן זוג עם קווים כאלה יכול לתחזק זוגיות גם אם לבן הזוג סוג אחר של קו לב).(הערה: ביטוי סוג קו הלב מושפע מגורמים נוספים כמו עומק הקו בכף היד, דקותו, השיבושים שעליו ועוד).כל התכנים באתר אינם מחייבים ואינם באים במקום יעוץ או טיפול.
כל הזכויות שמורות לאורנה נתיב לאור גולדהגן- רוט
אין לעשות כל שימוש שהוא בחומרים ללא רשות המחברת.

[Top]

 
לייבסיטי - בניית אתרים