חפיסת קלפי "בסייעתא דשם- יה'"  |  סדנת חיבור לאינטואיציה דרך טארוט  |  כירולוגיה על קצה המזלג קורס אינטרנטי ב 10 מפגשים  |  
תאריך ושעה
 


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


התחברות לחברים

מונה:

סימנים לאוהבים בכף היד/ על אהבה וזוגיות בכף היד- חלק ג'
 
בחלק ב' עסקנו בסימנים נוספים בכף היד היכולים לחזק, למתן, להדגיש ולעיתים אפילו לפצות על קו לב פחות אידיאלי בנוכחותם או להחליש בהיעדרם את משמעות הביטוי של קווי הלב. בחלק הזה נעסוק בסימנים נוספים שמשמעותם קטנה יותר ואיך לא בפיקנטריה הרכילותית והפחות מדויקת ואמינה הגובלת כמעט בקריאת העתיד בכירולוגיה לגבי זוגיות.
 
מבנה כף היד מרמז על יכולת לאהבה
מבנה כף היד מאובחן על יד מספר גורמים: צורת כף היד עצמה, מבנה האצבעות ומבנה הציפורניים.. קיימים מספר סוגים של כפות ידיים אני אעסוק במאמר זה באלו הקרובים לליבנו ולאהבה שבתוכו.
כף היד המתרחבת הנה כף יד שבסיסה ובסיס אצבעותיה אינם שווים בגודלם.
כף יד מתרחבת מכונה גם כף יד דמוית טרפז על שם הצורה שנוצרת כתוצאה מהשוני ברוחב הבסיס ובסיס האצבעות (לעיתים גם האצבעות ניחנות בהתרחבות זו). קיימים שני סוגים של כף יד מתרחבת, כף יד מתרחבת ישרה (דמוית טרפז ישר) מכונה כך כאשר בסיס כף היד רחב והולך ונהיה צר בבסיס האצבעות וכף יד מתרחבת הפוכה (דמוית טרפז הפוך) כאשר בסיס כף היד צר ומתרחב לקראת בסיס האצבעות. שני הסוגים הללו מעידים על אדם מאפשר ופתוח מבחינה רגשית.
סוג נוסף של מבנה כף יד הוא היד הפילוסופית. היד הפילוסופית הקלאסית הינה יד שבה כף היד מלבנית והאצבעות ארוכות, דלות בשר ובעלות מפרקים בולטים. יד פילוסופית מקנה רגישות לצרכי הזולת, רצון לנתינה ואפשור של קבלה.
 
רכה, אלסטית או קשה משמעותה של אהבה?
סמן נוסף קשור למרקם כף היד. את הסמן הזה לא כדאי לנסות לאבחן בצורה עצמאית בבית, האבחון שלו מורכב ומחייב התרשמות בעין מקצועית.
יד קעורה הנה יד שיש בה שקע מאוד גדול במרכז וגבעותיה אינן בולטות- מפותחות. יד כזו מעידה על קושי ביצירת מערכות יחסים.
יד קשה (במקרה זה יש לבחון תחום עיסוק על מנת לשלול כף יד מיובלת כתוצאה מעבודת כפיים, או ספורט ספציפי המקשיח את כפות הידיים) מעידה על יכולת מצומצמת לבנות קשר רגשי בשל ביקורתיות וקוצר רוח.
יד רכה מצביעה על תובענות רגשית כלפי האחר ודאגה לאדם עצמו בלבד.
יד אלסטית מאפשרת תרומה רגשית ורצון לצקת ערכיות ברגש.
 
וכעת כמו שהבטחתי נפנה לחלק הפחות אמין ומדויק בכירולוגיה בנושא זוגיות.
אבחון או קריאת עתידות?
בחלק החיצוני של כף היד בין הזרת לסיומו של קו הלב אמור להיות קו אופקי.
קו מודגש מרמז על זוגיות יציבה ומשמעותית/קשר רגשי משמעותי/ נישואין משמעותיים. לעיתים הופעת קו שני מודגש תומכת בקו הראשון לאותה זוגיות ולעיתים כשהמרווח בין שני הקווים גדול ושני הקווים אינם מודגשים באותה מידה יש בזה לעיתים לרמז על זוגיות נוספת אפשרית.
במידה וקיימים מספר קווים ניתן להניח בזהירות שלאדם לא יהיה קשר רגשי חזק ומשמעותי.
יש אנשים שנישאים ובכל זאת אין להם קו מודגש, דבר היכול להעיד על כך שנישואיהם הם חסרי עומק רגשי וטכניים. ויש כאלה שאינם נישאים אך יש להם קווים משמעותיים המסמלים קשרים רגשיים משמעותיים ועמוקים, למעשה הקווים הללו מסמלים את מערכות היחסים הרגשיות שלהם ולאו דווקא את הממוסדים שבם (כלומר נישואים)כל התכנים באתר אינם מחייבים ואינם באים במקום יעוץ או טיפול.
כל הזכויות שמורות לאורנה נתיב לאור גולדהגן- רוט
אין לעשות כל שימוש שהוא בחומרים ללא רשות המחברת.

[Top]

 
לייבסיטי - בניית אתרים